TR EN
Yatırımlar
Damra Yapı Rochel Businist

Damra Yapı

Damra Yapı; her türlü inşaat taahhüt işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak üzerine kurulmuştur.


damrayapi.com 

Müşteri odaklı hareket eden Damra Yapı; istek ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde kaliteli, modern, sağlam ve güvenilir yapılar sunmaktadır.
 
Hukuka ve insan haklarına saygılı, uluslararası standartlara uygun, modern ve güvenilir yapılarda uzun ömürlü yaşam alanları inşa etmek. İhtiyaçlara uygun çözüm odaklı hareket eden sağlam ve fonksiyonel çağdaş çizgiler taşıyan projelere imza atmak. Çevreye duyarlı ve prestijli yapılar sunmak.
 
Tüm yapılarında son teknolojiyi kullanıp geleceğe sağlam ve estetik yapılar bırakarak milli ekonomiye değer katmak. Yaşam standartlarını yükselterek Türkiye’nin en modern ve kaliteli yaşam alanlarını oluşturmak. Bilgi ve teknolojiyi, güçlü işbirlikleri ve çalışkanlılığımızla birleştirerek Türkiye’de öncü kurumlar arasında olmak. Bütün yatırımlarına geleceğe bırakılacak bir miras gözüyle bakarak bütüncül bir anlayışla yapıları inşa etmek.
Dökümanlar
damra yapi
BASIN ODASI YATIRIMLAR İNDİRME MERKEZİ TAKİP EDİN
Bilgi Toplumu Hizmetleri