TR EN
Yatırımlar
Damra Yapı Rochel Businist

Businist

Bütün yollar Business İstanbul’a çıkıyor

http://www.businessistanbul.org/

Göztepe E-5 üstünde en ideal lokasyonda yer alan Business İstanbul, metro, metrobüs ve Marmaray bağlantılı olması ve 2016 yılında hizmete girecek Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında bulunmasının sağladığı avantajla, Anadolu Yakası’nda tüm ulaşım kolaylıklarının kesişme noktasında yer alıyor. Alternatif ulaşım imkanlarının çeşitliliği ile büyük ve küçük ölçekli prestijli firmaların içinde yer almak isteyecekleri, firma yöneticileri ve çalışanlarına hayatı kolaylaştıracak Business İstanbul, trafiği sorun olmaktan çıkarıyor.

Yönetici ve çalışanların işe araçla gitme zorunluluğunu ortadan kaldıran Business İstanbul, ulaşım ağının birleştiği bir lokasyonda olması nedeniyle şehrin en uzak noktasına bile erişim kolaylığı sağıyor. Lokasyon itibariyle TEM iki dakikadan az sürüyor. Feribot ve sahil yolu da iki dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez ise Business İstanbul’un doğal uzantısı konumunda yer alıyor.

İş hayatının zirvesi

Değer yaratan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Business İstanbul ofisleri, 1440 – 1550 m2 arasında değişen tam katlar , ihtiyaçlara uygun ofis seçenekleri sunuyor. İş modeli çeşitliliği kadar esnek seçenekleri hayata geçiren Business İstanbul ofisleri, “Shell&Core” tarzında ve şirket yöneticileri ile iş sahiplerinin hayalini kurduğu yapıda biçimlendiriyor. Satışları yapılan ofislerin kiralanması ise kurumsal kiralamada lider kuruluş TNL Gayrimenkul Geliştirme tarafından yürütülüyor.

Resepsiyon, lobi ve vale hizmetleri sunan Business İstanbul’da yer alan ofisler, alan kadar ofis hacmini de ön plana çıkararak yüksek tavanlı, ferah ofis anlayışını hayata geçiriyor. Verim artıran mimari tarzın öncülüğünü yapan Business İstanbul, geniş seyir balkonlarıyla kısa molalara imkan sağlıyor, iş hayatı ve insan doğası arasında bağ kuran bir mimari yaklaşımı referans alıyor. Güneşin ofis katlarına giriş açısı dahi tasarımın önemli bir faktörü olarak ele alınıyor.

Güvenlik önlemleriyle de uluslararası yüksek standartları iş dünyasına kazandıran Business İstanbul, risk faktörlerine imkan tanımıyor. 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi,  yangın ve duman alarmı gibi güvenlik tebdirleri en ileri teknoloji gözetilerek gerçekleştiliyor.

businist
BASIN ODASI YATIRIMLAR İNDİRME MERKEZİ TAKİP EDİN
Bilgi Toplumu Hizmetleri