TR EN
Yatırımlar
Damra Yapı Rochel Businist

Rochel

rochel.com.tr

Rochel . firması 2011 yılında temelleri atılmış ve yurt dışı ticaretinde büyük adımlar atmıştır.  Yurt dışı pazardan Rusya ve Ukrayna dan yüksek tonajlı ürünler ithal etmiş ve gerek yurt içi pazara gerekse transit ticarete büyük ağırlık vermiştir. Hızlı ve güvenilir ticaretin kapısı konumuna gelen firmamız Yurtdışında ve yurt içinde saygın bir kurumsal kimlik oluşturmuştur.

Grubun tekstil sektöründe büyümeye yönelik vizyonuyla oluşan yatırım stratejisi; 1983 yılında İstanbul merkezli tekstil üretim, ihracat, satış ve pazarlama şirketlerinin kurulmasını sağladı. 1988 yılında yurtdışına açılan grup, Almanya merkezli olmak üzere Fransa, Polonya, Macaristan gibi Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da kurduğu kendi şirketleri ile satış, pazarlama aktivitelerinde bulunmaktadır.

Grup kendine ait markaları ve perakende ağı sayesinde Türkiye’nin katma değeri yüksek ihracat yapma stratejisi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Gayrimenkul sektörüne 2001 yılında Almanya’nın farklı bölgelerinde yurt dışı müteahhitlik hizmetleri ile giriş yapan Grup, hali hazırda bu alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

Grubun uluslararası bilgi birikimi ve deneyimi, çok uluslu bir gayrimenkul geliştiricisi ve yatırımcısı olmasını sağlamıştır. Yatırım fonları ile kurduğu stratejik ortaklıkların da katkısıyla hızlı bir büyüme yakalayan Çubukçu Grup, kurumsal finansman ve fon yönetimi alanlarında geniş bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Grup, Türkiye’nin geleceğine olan inancıyla inşaat sektöründe Rochel Gayrimenkul A.Ş. olarak marka yatırımlar yapmayı ve bu yatırımların uluslararası piyasalarda satış ve pazarlamasında rol almayı hedeflemektedir. Ülkemizin yüksek gelir seviyesine ulaşması için gerekli olan marka ürünlerin geliştirilmesi ve uluslararası pazarlarda hak ettiği değeri bulması grubun temel vizyonunu oluşturur

Markalar

BASIN ODASI YATIRIMLAR İNDİRME MERKEZİ TAKİP EDİN
Bilgi Toplumu Hizmetleri